Покупець side-by-side зазвичай обирає між «спортом» і «роботою» — між Can-Am Maverick і Can-Am Defender. В Узбекистані цей вибір визначає не лише характер машини, а й те, за якою товарною позицією її розмитнять. Дві машини одного виробника з моторами близького об'єму можуть потрапити в різні рядки тарифу — з різним митом і різним утилізаційним збором. Нижче — як це влаштовано у 2026 році та які питання ми закриваємо до купівлі.
Один бренд — дві товарні позиції
Орієнтиром для класифікації слугують рішення митниці США: шестизначний код HS однаковий у всіх країнах, а щодо Can-Am у 2026 році вийшло одразу кілька рішень.
- Maverick — транспортний засіб для перевезення людей. Maverick R у рішенні NY N363645 від 3 серпня 2026 року віднесено до підсубпозиції 8703.22.
- Defender із вантажним кузовом — транспорт для перевезення вантажів, 8704.31. У рішенні NY N362226 від 7 липня 2026 року CBP послалася на кузов, вантажопідйомність і позиціонування BRP як техніки для ферми.
- Commander поєднує кузов і пасажирську посадку. Рішення щодо нього немає ні в CBP, ні в узбецької митниці, тому його код ми визначаємо під час розрахунку.
Остаточно класифікацію затверджує митниця країни ввезення, але логіка зрозуміла: що ближча машина до робочої вантажівки, то ймовірніша позиція 8704.
Maverick: мито як у легкового автомобіля
Для позиції 8703 ставка за додатком № 1 до ПП-3818 у редакції ПП-58 від 11 лютого 2026 року складається з відсотка та суми за кожен кубічний сантиметр. Для нової машини, не старшої за рік, це 15% плюс $0,4 за см³ за об'єму до 1000 см³ і 15% плюс $0,6 за 1000–1200 см³. Для машин від 1 до 3 років — 30% плюс $1,8–2 за см³, для вживаних — 40% плюс $3 за см³. Пільгові 0% і 5% для нових машин малого об'єму діяли лише до 1 січня 2026 року.
Окремий момент — межа 1000 см³. У нашій картці Maverick R мотор позначено як Rotax 999T, тоді як у рішенні CBP модель віднесено до підсубпозиції 8703.22 для об'єму 1000–1500 см³. Тому смугу об'єму для мита й утильзбору ми визначаємо за документами виробника на конкретну машину. Maverick X3 з мотором Rotax ACE 900 і Maverick Sport з 976 см³ (за картками) перебувають у смузі до 1000 см³ із запасом.
Defender: 30% і утильзбір за рядком вантажних
Для 8704 в узбецькому тарифі немає окремого рядка під 8704 31 — застосовується загальний рядок «8704, крім:» зі ставкою 30%. Об'ємної складової в нього немає, тому мито Defender залежить лише від митної вартості. Утилізаційний збір рахують за рядком 8704 з повною масою до 2,5 т: 100 БРВ для машини до трьох років і 150 БРВ для старшої (ПКМ № 347). У Maverick утильзбір іде за рядком 8703: 30 і 90 БРВ до 1000 см³, 120 і 210 БРВ за 1000–2000 см³.
Звідси практичний висновок: за однакової вартості новий Maverick до 1000 см³ і новий Defender дають різну структуру платежів, і порівнювати їх треба повним кошторисом, а не однією ставкою.
Країна складання та доплата без РНС
В обох рішеннях CBP країна походження Maverick і Defender — Мексика. З 28 лютого 2026 року стаття 300¹ Митного кодексу (закон ЗРУ-1097) запроваджує доплату до мита для товарів із країн без режиму найбільшого сприяння (РНС): за ставки 30% і вище — 20%, за ставки від 10 до 20% — 10%. В опублікованому переліку країн із РНС (norma.uz, дата на сторінці — 2015 рік) Мексики немає, але чи діє цей перелік у незмінному вигляді у 2026 році, ми не підтвердили. Для Defender питання особливо чутливе: базова ставка там уже 30%. Тому походження за сертифікатом і застосовність доплати ми перевіряємо під час розрахунку та виносимо в кошторис окремим рядком.
Платежі за side-by-side у 2026 році
Загальні для Узбекистану правила — ПДВ 12% на вартість із митом, відсутність акцизу на транспорт, шкала збору за оформлення — розібрані в статті про розмитнення авто з Канади в Узбекистан. Тут — те, що відрізняє Maverick від Defender:
| Платіж | Ставка 2026 | Джерело |
|---|---|---|
| Код ТН ЗЕД / HS | Maverick — 8703.21 / 8703.22 за об'ємом; Defender — 8704.31; Commander — визначаємо під час розрахунку | CBP N363645, CBP N362226 |
| Мито | Maverick: 15% + $0,4–0,6/см³ (нові до 1 року), 30% + $1,8–2/см³ (1–3 роки), 40% + $3/см³ (уживані). Defender: 30% | ПП-3818 у ред. ПП-58 |
| Доплата за відсутності РНС | Maverick: +10% до ставки 15%, +20% до ставок 30–40%. Defender: +20%. Застосовність перевіряємо | ЗРУ-1097, ст. 300¹ МК |
| ПДВ | 12% | Податковий кодекс, ст. 258 |
| Акциз | не встановлено | ПК, ст. 289³ |
| Утилізаційний збір | Maverick: 30 / 90 БРВ (до 1000 см³), 120 / 210 БРВ (1000–2000 см³). Defender: 100 / 150 БРВ. Перше число — до 3 років, друге — старші | ПКМ № 347 |
| Збір за митне оформлення | 1–25 БРВ за шкалою митної вартості | ПКМ № 55 |
Сертифікація та реєстрація: що уточнюємо до купівлі
У side-by-side тут більше відкритих питань, ніж у квадроцикла чи мотоцикла, і чесніше назвати їх прямо.
- Категорія за техрегламентом. Категорія L7 обмежена масою без навантаження 400 кг (для вантажних — 550 кг), а side-by-side важчий. Чи потрапляє машина в категорію M1G або N1G, чи залишається поза регламентом як позашляхова і чи потрібна їй сертифікація — підтверджуємо за конкретною моделлю (ПКМ № 237).
- Реєстрація. У СБДР МВС реєструють автотранспорт від 50 см³ і 50 км/год, а позашляхову технологічну та сільськогосподарську техніку — ні (ПКМ № 683). Куди фактично ставлять на облік side-by-side, уточнюємо до відправлення.
- Права. Категорію посвідчення водія для side-by-side офіційно не роз'яснено — перевіряємо разом із реєстрацією.
Вікової заборони на ввезення в техрегламенті немає, а ліміт «один ТЗ на рік для власних потреб» скасовано в червні 2026 року. Сертифікація під час ввезення для особистих цілей при цьому зберігається.
Яку машину обрати під завдання
Для пісків Кизилкуму і швидкісних ґрунтів підходить широке шасі Maverick X3 — наприклад, Maverick X3 RS Turbo RR із шасі 72 дюйми та мотором Rotax ACE 900 Turbo RR на 200 к.с. Для господарства, бригади та перевезень — Defender: Defender MAX DPS HD10 із шестимісною кабіною crew cab і мотором HD10 на 82 к.с. Докладно про відмінності лінійок — у гайді з багі Can-Am, усі версії — у каталозі side-by-side.
Усі машини ми беремо на канадському ринку — нові або чисті вживані, без аукціонів США та без відновлених після ДТП. Для Узбекистану, де вживана техніка за кодом 8703 платить 40% плюс $3 за см³, це зазвичай означає нову машину зі складу в Торонто чи Монреалі.
Як замовити розрахунок
Ціна на техніку — за запитом. Кошторис ми рахуємо до купівлі: визначаємо ймовірний код, смугу об'єму, країну походження та всі платежі в БРВ на дату оформлення. Залиште заявку з моделлю або описом завдання. Загальна інформація про поставки в країну — на сторінці авто з Канади в Узбекистан.
Ставки наведено станом на жовтень 2026 року — за додатком № 1 до ПП-3818 у редакції ПП-58 від 11.02.2026, ст. 300¹ Митного кодексу та ПКМ № 347. Класифікацію конкретної машини затверджує митниця Узбекистану; ставки, перелік країн із РНС і розмір БРВ можуть змінюватися, підсумковий розрахунок робиться на дату оформлення.