Для таджицької митниці «багі» — це не один товар, а щонайменше два. Спортивний Maverick і робочий Defender — родичі: одна марка, мотори Rotax близького об'єму. Але за класифікацією їх розведено по різних товарних позиціях, і від цього залежить, чи з'явиться в кошторисі акциз. Розбираємо на прикладі машин з нашої наявності, що підтверджено документами, а що залишається на рішення митниці.
Дві товарні позиції: пасажирська і вантажна
Орієнтиром слугують опубліковані рішення щодо класифікації: шестизначний код Гармонізованої системи спільний для всіх країн. Митниця США в рішенні NY N363645 від 3 серпня 2026 року віднесла спортивний Can-Am Maverick R 1001T до підсубпозиції 8703.22 — транспортні засоби для перевезення людей з двигуном від 1000 до 1500 см³.
Утилітарний Defender отримав інший код. Рішення NY N362226 від 7 липня 2026 року відносить Defender XU, XU MAX, XU PRO і 6x6 з мотором 999 см³ до підсубпозиції 8704.31 — транспортні засоби для перевезення вантажів. Аргументи митниці: кузов, розрахований на вантаж до 454 кг, вантажопідйомність 680 кг і позиціонування самим виробником як техніки для ферми. Ті самі 454 кг — це 1000 lb, які вказано як вантажний кузов у Defender HD7 і HD9 у нашому каталозі.
Рішення стосувалося перелічених комплектацій. Для інших версій Defender логіка та сама — кузов і вантажопідйомність, — але код для конкретної машини підтверджує митниця країни ввезення. Щодо Commander опублікованого рішення ми не знайшли: у нього є вантажний відсік, але це машина «для роботи й відпочинку», і куди її віднесуть, визначиться під час оформлення.
Платежі 2026 року: Maverick і Defender поруч
| Платіж | Ставка 2026 | Джерело |
|---|---|---|
| Код УКТ ЗЕД / HS | Maverick — 8703.21 або 8703.22; Defender — 8704.31; Commander — визначає митниця | CBP N363645, CBP N362226 |
| Ввізне мито | Ставку за 8703 і 8704 підтверджуємо під час розрахунку: додаток зі ставками у відкритому доступі не опубліковано | Постанова № 470 |
| ПДВ | 14% для обох груп (з 1 січня 2027 року — 13%) | ПК РТ, ст. 264, 397 |
| Акциз | Maverick (8703) — 14%, але не менше €0,20 за 1 см³; Defender (8704) — не стягується | Постанова № 335 |
| Утилізаційний збір | Сплачується в ДАІ під час постановки на облік; група (легкові чи вантажні) і розмір на 2026 рік уточнюються | Мінтранс РТ |
| Збори за митне оформлення | Чинний акт у відкритому доступі не знайдено — сума в кошторисі | — |
Головний рядок тут — акциз. Постанова № 335 від 29 травня 2025 року включає до переліку підакцизних товарів позицію 8703, а 8704 у ньому немає. Мінімум €0,20 за см³ для Maverick майже нічого не означає: для Rotax 999T це €199,80, для 900-кубового ACE Turbo — €180, і відсоткова частина в нової машини більша. Важливіше інше: база ПДВ при імпорті включає всі мита, податки і збори (ст. 250 Податкового кодексу). Тому в Maverick до 14% акцизу додається ще й ПДВ на сам акциз, а в Defender цього шару немає.
Що однаково для обох груп
Заборона на ввезення техніки випуску до 2013 року за постановою № 355 від 2 серпня 2023 року охоплює коди 8702–8705 — тобто і Maverick за 8703, і Defender за 8704. Купувати старий вживаний side-by-side «під Таджикистан» безглуздо в обох випадках; скасування заборони ми не знайшли. ПДВ — 14% до кінця 2026 року і 13% з 2027-го. Юрособи та ФОП при ввезенні нових машин (не старших за рік, пробіг до 10 000 км) отримують 50% ставки ПДВ і акцизу, але чи поширюється формулювання «нові автомашини» на side-by-side, підтвердження немає — перевіряємо під конкретну угоду. Решту загальних правил ввезення розібрано в статті про розмитнення авто в Таджикистані.
Утильзбір: легковий чи вантажний
Утилізаційний збір діє з 28 грудня 2023 року, його стягує УДАІ під час постановки на облік. За даними Мінтрансу на 2024 рік легкові сплачували 22 показники для розрахунків (1 584 сомоні), вантажні — 2 880 сомоні. У 2025 році ставку для легкових підняли приблизно всемеро (Current Time). Розміри на 2026 рік і те, за яким рядком піде side-by-side, у відкритих документах не знайдено. Логічно очікувати, що код 8704 у Defender потягне за собою вантажний рядок, але це наше припущення, а не норма, тому в кошторисі цю позицію фіксуємо лише після підтвердження.
Модель — під завдання, код — як наслідок
Обирати машину за кодом УКТ ЗЕД не варто: спершу завдання, потім платежі. Але якщо side-by-side купують для роботи — на ферму, будову, у гірське господарство, — у Defender є і практична, і податкова перевага. Гори займають близько 93% території країни (TRACECA), тож тяга і блокування тут важливіші за максимальну швидкість.
Робочі: Defender
- Defender PRO DPS HD10 — HD10 V-Twin, 82 к.с., 69 lb-ft, вантажна платформа 6 футів. По суті робочий пікап.
- Defender HD9 — 976 см³, 65 к.с., кузов 1000 lb: базовий варіант для перевезення і буксирування.
- Defender MAX DPS HD10 — 6-місна кабіна crew cab, коли на об'єкт їде бригада.
- Defender 6x6 DPS HD10 — перемикний 4x4/6x6 і буксирування 3000 lb.
Спортивні та прогулянкові: Maverick і Commander
- Maverick Sport DPS — 976 см³, 100 к.с., ширина 60 дюймів, Visco-Lok QE і DPS. Збалансований варіант для поїздок гірськими трасами.
- Maverick Trail DPS 1000R — 976 см³, 75 к.с., кузов завширшки 50 дюймів під вузькі стежки.
- Maverick X3 X rc Turbo RR — 200 к.с., Smart-Lok, амортизатори FOX: для скелястих ділянок.
- Commander XT 1000R — 100 к.с., жорсткий дах, лебідка 4500 lb. Проміжний варіант між відпочинком і роботою, з поки неясною класифікацією.
Повна лінійка — в каталозі side-by-side. Різницю між Maverick X3, Sport і Trail детально розібрано в гайді з Maverick. Якщо вам вистачить одного місця і керма-«рогів», порівняйте з варіантом квадроцикла Can-Am для Таджикистану.
Як ми готуємо угоду
Для класифікації митниці потрібні не слова продавця, а документи: інвойс, експортний пакет із Канади, специфікація виробника з вантажопідйомністю і розмірами кузова, підтвердження об'єму двигуна і дати випуску. Ми збираємо цей пакет до відправлення, щоб код не став сюрпризом на кордоні. Якщо ви не визначилися між Maverick і Defender, рахуємо кошторис за обома варіантами.
Техніку беремо лише на канадському ринку — нову або чисту вживану з перевіреною історією, без аукціонних битих машин. Таджикистан не має виходу до моря, тому маршрут будуємо під відправлення: морем до порту і далі суходолом через сусідні країни. Ціни на техніку не публікуємо, кошторис із митом, акцизом, ПДВ, утильзбором і доставкою готуємо до купівлі — залиште заявку з моделлю і завданням.
Ставки наведено станом на жовтень 2026 року, вони можуть змінюватися. Код УКТ ЗЕД і підсумкові платежі визначаються на дату оформлення за документами конкретної машини.